Aplikacje na Android TV i Smart TV

Polska Telewizja Internetowa on-line live TV IPTV

Aplikacje dostępne na systemy

Android TV, Smart TV, Android (tel. komórkowy, tablet)

 

CO TO JEST LICENCJA APLIKACJI?

Większość aplikacji, praktycznie wszystkie aplikacje zainstalowane w systemie SMART TV, wymagają zakupu licencji po okresie próbnym, który zazwyczaj trwa od 7 do 14 dni. Zakup licencji nie ma nic wspólnego z naszym telewizorem. Opłata telewizyjna nie obejmuje opłaty za wniosek o wydanie licencji. Do klienta należy decyzja, czy kupić licencję i jaką aplikację kupić. Podczas instalacji zalecamy tylko te aplikacje, które według nas i wielu naszych klientów będą działać najlepiej. Poniżej znajdują się ceny i czasy działania każdej aplikacji w trybie beta, a także informacje o tym, gdzie można kupić licencję.

Żadna z polecanych przez nas aplikacji nie jest naszą aplikacją. Nie ingerujemy w cenę aplikacji, ani w wybór klienta. Nie świadczymy naszym klientom usług płatniczych za poszczególne aplikacje.

 

SMART IPTV 7 dni za darmo, kup licencję „wieczystą” (dożywotnią) 5,49 €. Możesz kupić licencję tutaj: https://siptv.app/activation/

 

SMART ONE IPTV 14 dni za darmo, kup roczną licencję za 2,50 € lub „na zawsze” (dożywotnio) 12,99 € Możesz kupić licencję tutaj: https://smartone-iptv.com/activate

 

NANOMID jest bezpłatny przez 7 dni, kup licencję „bezterminową” (dożywotnią) za 2,49 € dla urządzeń z systemem Android, 9,99 € dla urządzeń Smart TV. Możesz kupić licencję tutaj: https://nanomid.com/en/player/active-licence

 

FLIX IPTV 7 dni za darmo, kup licencję „stałą” (dożywotnią) za 8,99 € Możesz kupić licencję tutaj: https://flixapp.tv/activation

 

BAY TV 7 dni za darmo, kup roczną licencję za 6,00 € lub „na zawsze” (dożywotnio) 12,00 € Możesz kupić licencję tutaj: https://playerbayip.com/

 

OTT NAVIGATOR PLAYER (Android), w pełni wystarczająca do odbioru telewizji. Wersję PRO i subskrypcję można kupić w sklepie Google Play. Ceny zależne od okresu abonamentu (1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, 12 miesięcy)

 

 

NANOMID

Nanomid Player to potężny i wszechstronny odtwarzacz IPTV, który jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z Androidem i SMART TV, w tym telewizorami (Android TV), telewizorami, tabletami i smartfonami. Dodaj pełny zestaw zaawansowanych funkcji do swojej sofy. Oprogramowanie jest dostępne dla telewizorów Samsung Smart TV, telewizorów LG i Android TV, urządzeń mobilnych i tabletów.
Oglądaj ulubione programy lub wydarzenia, które przegapiłeś. Zapewnij sobie prywatność, korzystając z VPN podczas przesyłania strumieniowego za pomocą Nanomid Player. Możesz zmienić swój adres IP, jeśli Twój dostawca usług internetowych zabrania oglądania IPTV.

INSTALACJA

Jeśli posiadasz telewizor w systemie Android aplikację odjedziesz w sklepie Google Play

Jeśli posiadasz telewizor w systemie Smart TV, aplikację odnajdziesz w sklepie App Store producenta twojego telewizora.

Jeśli posiadasz Fire Stick, aplikację możesz pobrać przez aplikację “DOWNLOADER” wpisując: apk.nanomid.com

Po pobraniu oprogramowania musisz wygenerować kod OTP, który podajesz nam podczas instalacji telewizora. Kod możesz wygenerować, wybierając zielony przycisk „OTP” lub naciskając przycisk „OK” na pilocie i przesuwając strzałkę w lewo do zielonego pola. Po otrzymaniu OTP nic nie naciskaj, poczekaj, aż okno automatycznie zniknie, wtedy telewizor wyświetli listy na Twoim urządzeniu.

Aplikacja jest dostępna w okresie testowym 7 dni, po okresie testowym, należy wykupić opcję premium e cenie 9,99 €. Możliwość zakupienie pełnej wersji znajdziesz pod tym linkiem: https://nanomid.com/player/active-licence Opłata jest jednorazowa i dożywotnia.
Według nas NANOMID PLAYER to najlepsza w tej chwili aplikacja, za pomocą której można oglądać telewizję IPTV.

 


OTT NAVIGATOR IPTV

Navigator IPTV to aplikacja kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym telewizorami (Android TV), telewizorami, tabletami i smartfonami. To oprogramowanie umożliwia oglądanie ulubionych programów telewizyjnych w wysokiej rozdzielczości. Może być używany do czytania dowolnej listy odtwarzania. Obsługuje wszystkie formaty list odtwarzania – m3u, m3u8, txt, xspf, enigma. Skuteczna optymalizacja. Natychmiastowe przełączanie kanałów i automatyczne ponowne połączenie w przypadku utraty sygnału. Posiada wbudowany odtwarzacz.
Nie ma potrzeby instalowania osobnego odtwarzacza MX. Wsparcie dla zdalnego sterowania. Interfejs jest prosty i intuicyjny, a prawie każdy przycisk można zmienić zgodnie z własnymi preferencjami. EPG jest automatycznie podłączany do telewizora. Również możliwość zmiany pory dnia. Oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika i ma przyjemny interfejs, który obejmuje różnorodne funkcje. Istnieje wygodne wyszukiwanie po nazwiskach aktorów, opisie kanału telewizyjnego lub konkretnego programu.

 

 

Aplikacja dostępna do pobrania w Google Play. Aplikacja jest darmowa, ale w tej wersji posiada kilka ograniczeń. Z uwagi na jej niską cenę, zaleca się wykupienie wersji premium. Jednorazowy koszt aktywacji to 28,99 PLN (6,25 €).