Pakiet VIP opłata jednorazowa roczna

Polska Telewizja Internetowa on-line live TV IPTV

Zamówienie

Pakiet VIP 12-miesięczny z jednorazową opłatą roczną – 2 urządzenia.

Koszt pakietu jest uzależniony od wyboru kategorii, z których zdecydujesz się stworzyć swój pakiet VIP.

 

Stawki cenowe, dotyczą usługi przez 12 miesięcy, z jednorazową opłatą.

*Pakiet VOD standard oraz MEGA VOD można połączyć z dowolnym pakietem TV.

Przykładowe zamówienie: MAXI XXL 325 kanałów 57,00 € + VOD standard 20,00 € + TV FHD Niemcy = 20,00 € = 97,00 € / rok (płatność jednorazowa). Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail ze swoim zamówienie. Łączna kwota do zapłaty ustalona zostanie podczas rozmowy na czacie z konsultantem.

Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić żądaną usługę.

Możesz wpłacić pieniądze podczas testu, ale nie później niż 24 godziny po nim.

Otrzymasz unikalny numer klienta, który jest powiązany z Twoim adresem e-mail, ten numer zostanie również wysłany do Ciebie w wiadomości e-mail. Imię i nazwisko oraz numer telefonu nie są konieczne. Zachęcamy jednak do zamieszczenia tych informacji, które ułatwią kontakt z naszymi klientami.

Pamiętaj, że po zakupie pakietu na naszej stronie, masz 24 godziny na opłacenie. Numer konta i dane do płatności otrzymasz w wiadomości, którą otrzymasz po wypełnieniu tego formularza lub kontaktując się z konsultantem przez czat.

Zwróć szczególną uwagę na tytuł wpłaty, którym jest Twój numer klienta. Wpisanie błędnego numeru klienta w polu „tytuł przelewu” może spowodować zwrot przelewu i brak możliwości dostępu do TV.